Megszerezte első hazai győzelmét a Csepreg!

2015. november 16. 08:00
Kategória: Megyei I.o. felnőtt labdarúgó csapat | Szerző: Bárány Réka

Csepregi SE - Kemenesalja FC 2:0 (2:0) Csepreg, 100 fő vezette: Boda Gy.

A kilencedik helyezett Kemenesalja csapatát fogadta a Csepregi együttes a Nádasdy úton a 14. fordulóban.

A mérkőzés egész ideje alatt mindkét csapat felvállalta a nyílt játékot, így a mérkőzés elég izgalmasra sikeredett.

Az első félidő 22. percében a Csepregi Sasok szépen felépített támadásával indult a csepregi akció. Molnár Bálint remekül átadott passzát váltotta értékes gólra Oláh Barnabás, aki a kimozduló kapus felett a hálóba löbbölte a labdát, 1:0.

A gólt követően is támadásban maradt a Csepreg, hisz a Sasok rendre kontráztak, így a 34. percben Taródi Ádám kirugását követően, indulhatott az újabb akció.

Molnár Bálint remekül felismerve a beinduló Baranyait, adta át a labdát a szélsőnek, aki középre centerezve, a kapu elé robbanó Oláhnak passzolt, aki ezúttal sem hibázott, 2:0.

A mérkőzés második felében a Csepregi Sasok megőrizték az első félidőben megszerzett előnyüket, a Kemenesaljaiaknak ugyan akadt még két helyzetük is, de gól egyikből sem született.

Az ezer sebből vérző házigazda, így megérdemelten, de megszerezte első hazai győzelmét.

Csepregi SE –Kemenesalja FC 2:0 (2:0)

Gólszerző: Oláh B. (22.p., 34.p.) Csepreg.

Teljesebb változat:

Csepregi SE: Taródi Á., Sass G., Horváth D. (Kövesi E.), Baranyai A., Illés G., Ravadich Zs., Varga Zs. (Horváth M.), Kis-Nemes Máté, Kovács B. (Németh G.), Molnár B., Oláh B., Edző: Sass Dezső.

Kemenesalja SE: Bíró T., Erdélyi G., Bognár M., Németh R., Ambrus A., Horváth Zs. A.,Kovács K., Dénes B. (Németh M.), Mendel Á. (Regős R.), Dobson D., Sebestyén Sz.,Edző: -.