Megint nem sikerült a pontgyűjtés!

2015. szeptember 21. 08:00
Kategória: Megyei I.o. felnőtt labdarúgó csapat | Szerző: Bárány Réka

Vép VSE - Csepregi SE 2:0 (1:0) Vép, 100 néző vezette: Héra Cs.

Már a mérkőzés 12. percében egy szöglet beadást követően megszerezte a vezetést a vépi együttes. A szögletből belőtt és kapura fejelt labdát, ugyan még Taródi Ádám parádésan, jó érzékkel kiütötte, de a lecsorgó labdát valahogy, Joó Bálint a hálóba lőtte, 1:0.

A mérkőzés hátralévő részében inkább a Vép próbálkozott, de csekély sikerrel, hisz a védelem sorra megtörte a támadások lendületét.

A szünetet követően a második játékrészben inkább a Csepregi Sasok próbálták irányítani a mérkőzést, hisz több próbálkozása is volt Oláh Barnabásnak és Horváth Dominiknek.

A félidő derekán Varga Zsolt is szépen lőtt a kapura, de gól ebből a próbálkozásból sem született. A helyzeteink szabadrúgásból is adóttak szép számmal, de ez alkalommal egy sem került az ellenfél hálójába.

A lefújás előtt a 90. percben egy támadást követően, Versegi lépett ki, s a kapus felett a hálóba ívelt, 2:0.

Egy döntetlen színezetű mérkőzésen, egy jól védekező Csepreg megnehezítette a Vép dolgát!

Vép VSE - Csepregi SE 2:0 (1:0)

Gólszerzők: Joó B. (12.p.), Versegi V.(90.p) Vép.

Teljesebb változat:

Vép VSE: Bezdi B., Mester T. (Hóbor M.), Wágner R., Joó B., Versem O., Illés Á. (Szalai M.), Jordán B. (Kányási A.), Őri Á., Török R. (Egyed R.), Vajda B. (Szemes B.), Versegi V., Edző: Takács Csaba

Csepregi SE: Taródi Á., Kincse B., Illés G., Kis-Nemes Máté, Sass G., Varga Zs., Horváth D. (Kovács B.), Oláh B., Molnár B., Horváth P., Németh M. (Vincze T.), Edző: Sass Dezső.