Egyenrangú partnerként futballozott mindvégig a Csepreg!

2015. szeptember 14. 08:00
Kategória: Megyei I.o. felnőtt labdarúgó csapat | Szerző: Bárány Réka

Csepregi SE – Király SZE. 0-1 (0-0), vezette: Magyar P.

Az első félidőben tempós mezőnyjátéknak lehettek szemtanúi a nézők. A Király SZE. csapata fölényben játszott az első félidőben, ennek ellenére mindösszesen egyetlen egyszer értek el a hazaiak kapujáig, ezt a lövést, azonban a Pikács József gyönyörűen hárította.

A mérkőzés második félidejében a Csepregi Sasok megmutatták hogy tudnak igazán támadásba lendülni, s sorra kezdték rohamozni Janzsó kapuját.

Ennek ellenére a vendég csapa szerzett vezetést, hisz Kiss Balázs a 66. percben szögletből fejelt a kapuba, 0-1.

A csepregi csapat ezután mindent egy lapra feltéve támadott, de az ellenfél kapusa mindíg résen volt és hárította a lövéseket.

Molnár Bálint indította Kincse Bencét a jobb oldalon, s egy szép középreadást követően Oláh Barnabás előtt volt a nagy lehetőség, de az egyenlítő gól elmaradt.

Nem szegte kedvét a Csepregi Sasoknak a kihagyott találat sem, hisz Oláh Barnabás második ígéretes helyzete félpályás megindulásból született. A kíváló támadó egymaga vitte végig a labdát, s végül lőtt a kapura, a találat ezúton is elmaradt.

A kimaradt lehetőséget követően sem maradt alább a hazai támadó fölény, hisz szinte odaszegezte a Királyt a hazai együttes a kapujához. A Csepregi Sasok harmadik ígéretes lehetőségét Horváth Marcell harcolta ki, aki a kapu előtti keveredéséses helyzetből célzott, majd lőtt, de az egyenlítés ezúttal is elmaradt.

Az utolsó másodperceket is kitartó támadással töltötte a hazai együttes, hisz közvetlenül a lefújás előtt Kis-Nemes Máté parádés lövését hárította a felső kapufára Janzsó.

A döntetlen színezetű mérkőzésen nem érdemelt vereséget a lelkesen és jól játszó hazai együttes. Ezen a mérkőzésen a Csepregi Sasok csapata Király SZE egyenrangú partnereként futballozott, mindvégig a mérkőzés folyamán.

Csepreg SE – Király SZE. 0-1 (0-0)

Gólszerző: Kiss B. (66p.) Király SZE.

Teljesebb változat:

Csepregi SE: Pikács J., Kincse B., Illés G., Kis-Nemes Máté, Sass G., Horváth M. (Varga Zs.), Horváth D., Oláh B., Molnár B., Baranyai A., Kovács B. (Horváth P.), Edző: Sass Dezső

Király SZE.: Janzsó B., Kovács R. (Rácz B.), Kiss B., Sásdi D., Hegedűs M., Hajmási M. (Kiss K.), Baráth G. (Szalay Cs.), Tóth M. (Janzsó Zs.), Hujber B. (Szabó Z.), Pócza A., Hujber G., Edző: Horváth Levente